Plán činnosti - předběžný

29.08.2011 10:00

Schůzky Červené šestky se konají každé pondělí v době 15:00 - 17:00
Schůzky Modré šestky se konají každé úterý v době 15:00 - 17:00

10. září pořádáme ve spolupráci s pěším oddílem ze Satalic zábavné odpoledne pro děti Dobývání divokého západu.

24. září úklid obory,

22.října slavnostní otevření klubovny pro veřejnost s filatelistickou výstavou br. Ivana Vápenky,

28.října vzpomínkouvou slavnost u pomníku za účasti historické vojenské techniky,

dále pak Zborovský závod, návštěvu lanového centra ve Vysočanech, jízdu na raftu, návštěvu divadla Spejbla a Hurvínka a mnoho jiných zajímavých akcí.

Nejdůležitější pro nás bude spolupráce s pěším oddílem (bačkorářema) ze Satalic.

Důležité upozornění:
Stát se právoplatným členem přístavu Maják není vůbec jednoduché a ne každý dosáhne té výsady si na svůj kroj připnout slibový odznak. Je to teprve počátek namáhavé cesty, na které plní každý příslušník přístavu řadu odborných dovedností a úkolů.

Kdo se dokáže postavit čelem k této výzvě, ať se hlásí na uvedených kontaktech, ostatní ať se raději dál drží maminčiny sukně.