Plán na Březen 2013

24.02.2013 17:34

5. března – 101. Plavba
Nádherné čísílko. Minulý měsíc jsme jaksepatří oslavili naše 100 vyplutí. Jak to s plavbami bývá, občas bylo bouřlivo. Plujeme však dál, a to je důležité.
Na dnešní plavbě bude: Zahájení, četba naší lodní kroniky (už ji máme skoro popsanou), I. Stupeň, zpěv, hry, soutěže, úklid, vyhodnocení

10. března – I. Kuličkiáda (102. Plavba)
Podrobnosti v tomto čísle na plakátku.

12. března – 103. Plavba
Zahájení, četba kroniky, zhodnocení Kuličkiády, I. stupeň, hry, soutěže, zálesácká činnost, zpěv, sport, úklid, vyhodnocení.

19. března – 104. Plavba
Zahájení, četba kroniky, příprava na 10. výročí vzniku SKAUT – S.S.V. , zálesácká činnost, sport, hry, zpěv, soutěže, úklid, vyhodnocení.

21. března – I. etapa oslav 10. výročí vzniku SKAUT- S.S.V.
Na poště ve Kbelích bude po celý den k dispozici pamětní razítko.
Bude vydána i speciální dopisnice. Podrobnosti na plavbě.

23. března – 105. Plavba
II. etapa oslav 10. výročí vzniku SKAUT – S.S.V.

Více na plakátku uvnitř čísla a na našich plavbách.

26. března – 106. Plavba
Vyhodnocení měsíční činnosti, četba kroniky, zpěv, hry, soutěže.

Plavba se koná vždy v úterý od 15.15 – 17.15 hodin v naší klubovně.

Na plavbu zásadně chodíme včas. Lépe přijít o 5 minut dříve, než o minutu později.
Nezapomeň na Palubní deník (obalený a dopsaný), Stezku nejmladších vodních skautů (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a předůležitou svačinu. Na schůzkách totiž vydáme moc energie.

Brigády se upřesní vždy na schůzce!!!!!

Členský příspěvek se platí nejpozději do první schůzky v měsíci. Pozdní platbou se dostáváme do nepříjemných situací.

Pokud Vám budou scházet nějaké informace, doporučuji podívat se na naše webové stránky. Pokud selže i tato možnost, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.

Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz

Webové stránky: www.skaut-kbely.cz