Plán na Duben 2013

19.03.2013 17:53

2. dubna – 107. Plavba
Zahájení, četba kroniky, hry soutěže, I. stupeň – výstup na horu, příprava na Skautský den, stanový dílec, úklid, vyhodnocení.

9. dubna – 108. Plavba
Zahájení, četba kroniky, hry, soutěže, I. stupeň, zpěv, práce se stanovým dílcem, úklid, vyhodnocení.

16. dubna - Schůzka rodičů
Předtáborová schůzka rodičů se koná 16. dubna 2013 v 18.00 hodin v naší klubovně (Toužimská 760/40).

17. - 21. dubna – Výprava do Belgie (Brusel)
Ubytování zajištěno u Pavla Suchana. Podrobnosti rodičům účastníků mailem.

23. dubna – 109. Plavba – Vyhodnocení měsíční činnosti
Vyhodnocení měsíční činnosti. Přijď ve vlčáckém kroji.

27. dubna – 110. Akce - XI. ročník Zborovského závodu
Pozvánka s podrobnostmi dále v tomto čísle.

Plavba se koná vždy v úterý od 15.15 – 17.15 hodin v naší klubovně.

Na plavbu zásadně chodíme včas. Lépe přijít o 5 minut dříve, než o minutu později.
Nezapomeň na Palubní deník (obalený a dopsaný), Stezku nejmladších vodních skautů (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a předůležitou svačinu. Na schůzkách totiž vydáme moc energie.

Brigády se upřesní vždy na schůzce!!!!!

Členský příspěvek se platí nejpozději do první schůzky v měsíci. Pozdní platbou se dostáváme do nepříjemných situací.

Pokud Vám budou scházet nějaké informace, doporučuji podívat se na naše webové stránky. Pokud selže i tato možnost, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.

Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz

Webové stránky: www.skaut-ssv.cz