Plán na Duben 2014

31.03.2014 20:15

Poznámka: V závorce jsou uvedeny schůzky pro starší

1. (3.) dubna - 165. (37.) plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, První pomoc, zpěv, hry v Centrálním parku, úklid, vyhodnocení.

5. dubna - 166. (38.) plavba - Skautský den
Více na plakátku uvnitř tohoto čísla.

8. (10.) dubna - 167. (39.) plavba
Zahájení, bodování, četba kroniky, hry v Centrálním prarku, První pomoc, NS, lacros, úklid, vyhodnocení.

15. (17.) dubna - 168. (40.) plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, hry v Centrálním parku, První pomoc, lacros, úklid, vyhodnocení.

22. dubna - 169.  plavba

24. dubna - 41. plavba (starší vodáci) - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na námořnickou uniformu a průměr známek za měsíc duben. Na této schůzce oslavíme mazinárodní den skautů!!!

26. dubna - 170. (42.) akce/plavba - Vzpomínková akce v Centrálním parku k 100.výročí vzniku Čsl.legií
Více na plakátku uvnitř tohoto čísla.

29. dubna - 171. plavba - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na námořnickou uniformu a průměr známek za měsíc duben.

Plavba se koná v úterý (čtvrtek) od 15.00 – 17.00 hodin v naší námořnické klubovně.
Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.

Každý pátek máme brigádu od 15:00 – 17:00 h v Centrálním parku na našem Indiánském totemu. Nezapomeň na pracovní oblečení a pracovní nasazení.

Na schůzku nezapomeň: Návleky, námořnický deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), deník, psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.
V zimním období nezapomeň na vhodné oblečení (šála, rukavice, čepice). Kapesníky jsou též velice důležité. Unudlaných kluků je venku veliká hromada.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžeš zaplatit i elektronicky na náš účet (www.skaut-ssv.cz  - kontakty).
Pokud Vám budou scházet jakékoli informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu - mobil: +420 607 113 080, email: kamil.podlaha@seznam.cz.