Plán na Listopad 2012

28.10.2012 19:41

6. listopadu - 80. Plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, zpěv, hry, vybavení šestky na akce, vyhodnocení.

9. - 11. listopadu - 81. akce - Indiánský weekend
Sraz: 9.11. (pátek) v 16:00 hodin v indiánském oblečení.
Ubytování: V indiánském tee-pee.
Plán: Indiánská činnost (příprava tee-pee k přenocování, příprava dřeva, vaření, střelba z luku, hod tomahawkem, bojové hry, atd.).
Podmínky účasti: Dobrý zdravotní stav, indiánský oděv, kvalitní spací pytel.
Jídelníček se upřesní před akcí. Pomoc rodičů vítána (bitva v sobotu cca 14.00 hodin).
Ukončení: 10.11. po bitvě
Ti z Vás, kteří si ještě netroufnou na přenocování, jsou ovšem zváni v sobotu na bojovou hru (indiánský oblek, 20 ks papírových koulí).

13. listopadu - 82. Plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, zpěv, hry, soutěže, vybavení na výpravy, úklid, vyhodnocení.

20. listopadu - 83. Plavba
Zahájení, četba kroniky, zpěv, hry, bodování, osobní lékárnička, úklid, vyhodnocení.

27. listopadu - 84. Plavba - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na mariňáckou uniformu, a žákovskou knížku. Hry, soutěže.

Na schůzky choď včas (lepší dříve než později), řádně připraven a natěšen.

Na schůzky nosíme: KPZ, zpěvník, uzlovačku, stezku (obalenou a doplňovanou), psací potřebu, deník (obalený a dopsaný - kresba), přezůvky (můžete si je v klubovně nechávat), svačinu – ta je velice důležitá.

Schůzky se konají každé úterý od 15.15 – 17.15 hodin.

Brigády se pořádají každý pátek v Satalicích od 16.00 – 18.00 hodin

Nezapomeň na pracovní oblečení, nadšení a jídlo, které si vždy domluvíme s předstihem. Na každé brigádě se budeme učit vařit jednoduchá jídla. Přijď i Ty s nějakým nápadem.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději na první schůzce v měsíci.

Pokud budete mít nedostatek informací o naší činnosti, popřípadě budete s něčím nespokojeni, neváhejte a obraťte se na kapitána přístavu.

Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz

Webové stránky: www.skaut-kbely.cz