Plán na Listopad 2015

22.10.2015 10:00

3. listopadu – 256. plavba
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, sport, hry, zpěv, vodácká činnost, první pomoc vyhodnocení, úklid.

6. listopadu – Klubový pátek

8. listopadu – 257. akce - Den válečných veteránů
Více na letáčku zde>>

10. listopadu – 258. plavba

13. listopadu – Klubový pátek

17. listopadu – 259. plavba (státní svátek)
Zahájení plavby, bodování, četba kroniky, zpěv, sport, hry, vodácká činnost, základy první pomoci, vyhodnocení, úklid.

21. listopadu – 260. akce - Slavnostní zamykání řeky, slibový oheň
Příjezd na tábořiště na 10:00 h.
Ukončení: cca v 19:00 h
Více informací rodičům mailem!

24. listopadu – 261. plavba – Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na slavnostní uniformu, průměr známek, sportovní oblečení na převlečení!

27. listopadu – Klubový pátek

===========================================================

Plavby šestek (posádek) se konají každé úterý (čtvrtek) od 15.00 – 17.00 hod. v naší klubovně.

Každý pátek máme Klubový pátek od 15:00 – 17:00 hod. Pro jistotu vždy na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení, svačinu a pracovní nasazení.

Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.
Na plavbu si nezapomeň vzít: Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou (Skautskou) stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžeš zaplatit hotově, nebo poslat peníze na náš účet!

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na kapitána přístavu.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz, Facebook: Kamil Podlaha
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz