Plán na Prosinec 2011

01.12.2011 16:15

23. Plavba (5. - 6. prosince)
Příprava na Vlčácký slib
Čtení kroniky, sport, hry, zpěv.

24. Plavba (11. prosince)
Divadelní představení od 15.00 hodin
O Červené Karkulce aneb všechno bylo úplně jinak. Vstupné 40,-Kč

25. Plavba (12. - 13. prosince)
Čtení kroniky, bodování, sport, hry, zpěv, příprava na Vánoční besídku, úklid, vyhodnocení.

26. Plavba (19. - 20. prosince)
Vánoční besídka u bačkorářů v Satalicích.
Nezapomeň na: Dárky pro brášky, pruhované tričko, skořápku od ořechu, dortovou svíčku, jablíčko a prima náladu. Mrzouti ať raději zůstanou raději doma!

27. Plavba (23. prosince)
Dárky pro zvířátka
Zahájení v 10.00 hodin, ukončení v 13.00 hodin. Tradičně jako každý rok se sejdeme u bačkorářů a společně vyrazíme s dárky pro zvířátka do obory (mrkev, jablíčka, suché pečivo, slunečnicová semínka, aj. Srny mají nejraději řízečky, znám jedno místečko, kam jim je můžeme dát!

Nezapomeň na teplé oblečení (rukavice, šála, čepice a velice důležité kapesníky).

Na schůzky choď vždy včas. Nejlépe v 14. 55 hodin. Pozdní příchody narušují průběh schůzek.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit vždy první schůzku v měsíci. Máme již svůj účet a tak můžete příspěvek posílat na náš účet u Fio banky číslo 2800188709/2010.

Na schůzky nezapomínáme nosit:
Deník (obalený a dopsaný – datum, číslo plavby, předškoláci kresbu), KPZ (vždy u sebe), švihadlo (uzlovačku – ideální je širší provaz), Vlčáckou stezku (doplňovanou – spousty věcí nám můžou pomoci splnit rodiče) a velice důležitou svačinu pro doplnění energie.

Veškeré informace, které se týkají našeho přístavu, získáte zde na webu nebo na webu spřízněných bačkorářů (www.skaut-satalice.cz). Pokud budou i tyto informace nedostačující, obraťte se na mne prostřednictvím emaily: kamil.podlaha@seznam.cz, popřípadě telefonicky na + 420 607 113 080.