Plán na Prosinec 2014

26.11.2014 18:47

2. /4./ prosince – 204. /74./ Plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, příprava betlému, sport, hry, zpěv, úklid, vyhodnocení

5. prosince – modelářský pátek - výroba Betléma

8. - 11. prosince – charitativní sbírka pro děti z Dětského domova v Dolních Počernicích

Více na plakátku zde>>

9. /11./ prosince – 205. /75./ Plavba
Zahájení, četba kroniky, bodování, sport, hry, přezkoušení nováčků ze Stezky, zpěv, úklid, vyhodnocení

12. prosince – modelářský pátek – výroba Betléma a vánočních ozdob

13. prosince – 206. /76./ - Výprava do Tajemných Stínadel
Sraz před klubovnou v 16:00 h., ukončení ve 20:00 h. opět před klubovnou.

14. prosince – 207. /77./ akce – Dárky pro zvířátka
Sraz v 09:00 h. před klubovnou
Návrat v 15:00 h. před klubovnou
Sebou: Dárky pro zvířátka (semínka, ovoce, sušené pečivo, vepřové řízky – ty mají nejraději srnky, ukáži kde uložit   ), svačinu, teplý čaj.
Nezapomeň na vhodné oblečení do terénu a zásobu kapesníků !

17. prosince – 208. /78./ - Vánoční posezení
Nezapomeň na: kroj, dárky pro brášky, dortovou svíčku, skořápku od ořechu (budeme vyrábět lodičky), jablko, trošku cukroví, průměr známek za prosinec, nebo kresbu Vánočního stromečku (předškoláci) /bude vyhodnocení měsíční činnosti/. Máme přichystáno pěkné posezení, tradiční Vánoční zvyky, hry, soutěže.

22. prosince – 209. /79./ - Betlémské světlo
Více na plakátku uvnitř tohoto zpravodaje. Pomoc potřebuji od starších členů (max. 6) na dobu 3 hodin. Podmínka, uniforma v supr stavu!
Najde se ochotný rodič, fotograf?

Plavby šestek se konají každé úterý (čtvrtek) od 15.00 – 17.00 hod. v naší klubovně.

Každý pátek máme brigády od 15:00 – 17:00 hod. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení a pracovní nasazení.

Na schůzky chodíme zásadně včas! Ideál je 5 minut před zahájením. Pozdní příchody narušují naši činnost.
Na schůzku si nezapomeň vzít:Bačkory, deník (obalený a doplňovaný), Vlčáckou stezku (obalenou a průběžně doplňovanou), psací potřebu, KPZ (aby se vešla do kapsy u košile a obsahovala minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a svačinu.

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději do první schůzky v měsíci. Můžeš zaplatit hotově, nebo poslat peníze na náš účet!

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace, neváhejte se obrátit na vůdce smečky.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz, Facebook: Kamil Podlaha
Webové stránky: www.skaut-ssv.cz