Plán na Únor 2012

23.01.2012 23:01

36. Plavba – 6. února
Zahájení, četba kroniky, I. stupeň (NS), hry, soutěže, první pomoc, zpěv, vyhodnocení, úklid.

37. Plavba – 21. února
Zahájení, četba kroniky, uzlování, I. stupeň (NS), soutěže, sport, zpěv, první pomoc, vyhodnocení, úklid.

38. Plavba – 24. - 26. února
Skautská zabijačka - tato akce se pořádá pouze pro objednané!!!
Cena na osobu 250,-Kč (dospělák, děti polovinu). Předpokládané zahájení v sobotu 25.2 v 10.00 hodin, ukončení v 14.00 hodin. Upozorňuji, je to skautská akce a je nepřípustné kouření, pití alkoholických nápojů, atd. Od 14.00 hodin pokračuje posezení pro dospělé!!!!  Nezapomeňte na kastrůlky. Budete mít možnost si vyzkoušet výrobu jitrnic, jelítek, tlačenky a jiných zabijačkových pochutin. Příprava na tuto akci proběhne již v pátek, nanošením dřeva, zatopením v kamnech, přípravou masa a zeleniny. V sobotu v 07.00 hodin roztápíme kotle!!!

39. Plavba – 28. února
Zahájení, četba kroniky, vyhodnocení měsíční činnosti. Přijď v provizorním kroji – černá bunda, černá čepice, bílá šála, pruhované tričko, bílý opasek, černé kapsáře, černé boty.

Na schůzky chodíme vždy včas. Pozdní příchody narušují program a může se stát, že budeme pryč!

Na schůzky nosíme: KPZ, zpěvník, uzlovačku, stezku (obalenou a doplňovanou), psací potřebu, deník (obalený a dopsaný), svačinu.

Schůzky se konají každé úterý od 15.00 – 17.00 hodin.

Brigády se pořádají každý pátek od 16.00 – 18.00 hodin

Členský příspěvek nezapomeň zaplatit nejpozději na první schůzce v měsíci.

Pokud Vám budou scházet jakékoliv informace o naší činnosti, podívejte se na náš web: www.skaut-kbely.cz. Zde najdete snad všechno. Kdyby přeci jenom – néé! Neváhejte se ozvat na mé mob.tel. č. + 420 607 113 080 nebo mail: kamil.podlaha@seznam.cz

Píši to v každém čísle, tak jen pro pořádek:
Doba je zlá a tak žádám rodiče o přivádění a odvádění dětí ze schůzek a akcí přístavu!

Ještě takové menší upozornění pro rodiče, kteří si chodí vyzvedávat své děti s ještě mladšími dětmi:
Prosím, hlídejte si je!  Cokoliv se stane v objektu klubovny, budu mít potíže i já!!!

Děkuji za pochopení.