Plán na Září 2013

27.08.2013 15:00

3. září - 126. plavba - Zahájení nového mariňáckého roku 2013 – 2014
Nezapomeň přijít v slavnostním vlčáckém kroji (košile, šátek, ahojka, kraťasy, boty vysokého lesku), sportovní oblečení na převlečení. Povídání o táboře, prohlížení fotografií, plánování na nový rok, jaké budou ceny, přivítání nováčků, atd.

6. - 8. září - Kurz přežití
(podrobnosti mailem rodičům).

10. září - 127. plavba
Zahájení, četba kroniky, zpěv, sport, soutěže, tábornická činnost (skládání celt), úklid, vyhodnocení.

14. září - 934. akce - Skautský den – čištění studánky
Podrobnosti mailem rodičům a v Plánech činnosti.

17. září - 129. plavba
Zahájení, četba kroniky, zpěv, sport, soutěže, tábornická činnost (zacházení s batohem na jednodenní výpravu), úklid, vyhodnocení.

24. září - 73. plavba - Vyhodnocení měsíční činnosti
Nezapomeň na: mariňácký slavnostní kroj, žákovskou knížku, věci na sport.

Plavba se koná vždy v úterý (tedy, alespoň doufám, že budeme pokračovat v naší tradici) od 15.00 – 17.00 hodin v naší klubovně.
Na plavbu zásadně chodíme včas. Lépe přijít o 5 minut dříve, než o minutu později.
Nezapomeň na Palubní deník (obalený a dopsaný), Stezku nejmladších vodních skautů (obalenou a poctivě doplňovanou), psací potřebu, KPZ (minimálně 25 věcí), zpěvník, uzlovačku a předůležitou svačinu. Na schůzkách totiž vydáme moc energie.

Každý pátek máme brigádu (16.00 – 18.00 hodin) na které zvelebujeme své nejbližší okolí. Pro případ na každé schůzce upřesníme. Nezapomeň na pracovní oblečení a obuv.
Členský příspěvek se platí nejpozději do první schůzky v měsíci.
Pokud Vám budou scházet nějaké informace, doporučuji podívat se na naše webové stránky. Pokud selže i tato možnost, neváhejte se obrátit na vůdce oddílu.
Kontakty: mobil: + 420 607 113 080, mail: kamil.podlaha@seznam.cz