Naše klubovna

Naše skautská klubovna stojí v Centrálním parku, v MČ Praze - Kbely. Okolí klubovny i celý park a přilehlý lesopark za tratí využíváme ke hrám, sportu a našim schůzkám (středa), brigádám (pátek) a o sobotách k soutěžím. Klubovnu jsme si vlastními silami vyzdobili a vybavili. Naši klubovnu máme v pronájmu od MČ Praha - Kbely, která nám vychází vstříc a v naší činnosti nás maximálně podporuje.

Pro veřejnost pořádáme v Centrálním parku a před klubovnou mnoho akcí. Jedná se například o: S.V.O.R., Zborovský závod, oslavy osvobození, čarodějnice, skautský den, drakiádu, indiánský den, oslavy vzniku Československa, vánoční zpěvy u klubovny, aj..

Naše nová klubovna

Za velké podpory starosty a zastupitelů MČ Praha Kbely jsme se v roce 2014 přestěhovali do krásné klubovny v nově postaveném srubu v Centrálním parku.

45 fotek

A takto jsme ve Kbelích začínali...

Za velké podpory zastupitelů MČ Praha Kbely jsem získali prostory k naší skautské činnosti v budově bývalé "hasičárny".

... a toto je již hotová klubovna